Skip to main content
BDAR

Slapukų naudojimas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 

Kvietimo numeris

02-011-K

Projekto numeris

02-011-K-0106

Sutarties įsigaliojimo data

2023-10-27 00:00

Projekto vykdytojas

Uždaroji akcinė bendrovė "Taumona"

Vykdytojo kodas

167206670

Veiklų vykdymo pabaigos data

2025-12-31 00:00

Administruojanti institucija

Inovacijų agentūra

Bendra projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma

171 110,00 €

Projektu sprendžiamos problemos

UAB „Taumona“ yra moderni medinių baldų ir baldinių detalių gamintoja, rinkoje veikianti nuo 1998 m. Gaminamos produkcijos kokybė, naujų technologijų diegimas, pardavimų skatinimas yra pagrindiniai įmonės prioritetai, kurie taip pat padeda užtikrinti klientų pasitenkinimą ir pasitikėjimą. Kasmet augantis suvartojamos energijos kiekis dėl plečiamos įmonės veiklos, gamybinio parko ir išaugusios elektros energijos kainos, skatina įmonę susimąstyti apie energijos vartojimą ir taupymą, jos efektyvesnį panaudojimą, įvairių priemonių, technologijų, tausojančių aplinką ir gamtinius išteklius, diegimą. Tuo tikslu UAB „Taumona“ atliko energijos vartojimo auditą ir vadovaudamasi jame pateiktomis rekomendacijomis planuoja įsidiegti saulės elektrinę, kuri įmonei leis naudoti pagaminamą elektros energiją jos pačios vidiniams poreikiams ir leis sumažinti tradicinės energijos suvartojimą. Projektas prisidės prie atsinaujiančių energijos išteklių dalies didinimo galutiniame energijos suvartojime, tuo pačiu paskatins atsinaujiančių energijos išteklių didesnį naudojimą pramonės sektoriuje. Taip bus švelninamas Lietuvos poveikis klimato kaitai, sprendžiama oro taršos, efektyvaus išteklių naudojimo problema ir mažinama priklausomybė nuo energijos importo. Projektui būtina ES parama, nes finansavimas leis projektą įgyvendinti kompleksiškai.
Daugiau Mažiau

Projekto tikslas

Didinti AEI dalies gamybą galutiniame energijos suvartojime.

Programos tipas

Investicijų programa

Prioritetas

Teisingos pertvarkos fondas Žalesnė Lietuva
Teritorija, kuriai tenka didžioji dalis projekto lėšų
Regionas Apskritis Savivaldybė
Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas Telšių apskritis Mažeikių r. sav.
Netaikoma Telšių apskritis Mažeikių r. sav.
Regionų lėšos
Regionas Regionui skirta lėšų suma
Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas 171 110,00 €
Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas 0,00 €
ES fondas
Veiklos pavadinimas Fondas
Skatinti atsinaujinančių energijos išteklių diegimą pramonės įmonėse Teisingos pertvarkos fondas
Skatinti atsinaujinančių energijos išteklių diegimą pramonės įmonėse (Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas) Europos regioninės plėtros fondas
Finansavimo šaltiniai
Finansavimo šaltinio kodas Finansavimo šaltinio forma Finansavimo šaltinio suma
1. Projektams skiriamos finansavimo lėšos 119 777,00 €
1.1. ES fondų lėšos 119 777,00 €
2. Nuosavas įnašas 51 333,00 €
2.2. Privačios lėšos 51 333,00 €
2.2.1. Projekto vykdytojo, partnerio (-ių) ir (ar) jungtinio projekto projekto vykdytojo lėšos 51 333,00 €
Stebėsenos rodikliai
Pavadinimas Stebėsenos rodiklio pradinė reikšmė Stebėsenos rodiklio siektina reikšmė
Visas pagamintas atsinaujinančių išteklių energijos kiekis, iš kurio elektros, šilumos energijos kiekis 0,00 218,97
Visas pagamintas atsinaujinančių išteklių energijos kiekis, iš kurio elektros kiekis 0,00 218,97
Numatomas sutaupyti išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekis 0,00 32,85
Projekto veiklos
Sutarties projekto veiklos numeris ir pavadinimas Sutarties poveiklės numeris ir pavadinimas
05-001-01-04-02-05 Skatinti atsinaujinančių energijos išteklių diegimą pramonės įmonėse (Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas) 05-001-01-04-02-05-01 Skatinti atsinaujinančių energijos išteklių diegimą pramonės įmonėse (Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas)
05-001-01-04-02-05 Skatinti atsinaujinančių energijos išteklių diegimą pramonės įmonėse 05-001-01-04-02-05-02 Skatinti atsinaujinančių energijos išteklių diegimą pramonės įmonėse (Kauno, Šiaulių ir Telšių apskr.)
Sutarties intervencinių priemonių srities duomenys
  • 048 - Atsinaujinančioji energija: saulė
Mums svarbi Jūsų patirtis naudojantis virtualiu asistentu – palikite atsiliepimą, tai užtruks vos minutę.
Ar radote informaciją, kurios ieškojote?
1 žvaigždutė „Ne, neradau“
5 žvaigždutės „Taip, radau viską“
Virtualus asistentas aktualių kvietimų paeiškai