| Regionas | Apskritis | Savivaldybė |
|---|---|---|
| Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas | Kauno apskritis | Kauno m. sav. |
UAB „GBurmann Engineering“ tarptautinės tinklaveikos, įsitraukimo į MTEPI partnerystės tinklus skatinimas Nutraukta
Kvietimo numeris
02-017-K
Projekto numeris
02-017-K-0021
Sutarties įsigaliojimo data
2023-10-13 00:00
Projekto vykdytojas
UAB "GBurmann Engineering"
Vykdytojo kodas
306268780
Veiklų vykdymo pabaigos data
2025-10-31 00:00
Administruojanti institucija
Inovacijų agentūra
Bendra projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma
23 560,64 €
Projektu sprendžiamos problemos
GBurmann Engineering, UAB – nauja įmonė, planuojanti gaminanti modulinius fasado elementus Skandinavijos ir Europos rinkoms.
Šiuo metu dirbame su idėja, kur siekiama sukurti inovatyvią mažiau taršią, pritaikytos pakartotiniam naudojimui elementinio fasado sistemą.
Projekto tikslinė grupė: vietos bei užsienio nekilnojamojo turto projektų vystytojai bei valdytojai. Pagrindinis jų poreikis prisidėti prie neigiamo poveikio aplinkai mažinimą, taikant įvairias energijos tausojimo priemones, kuriomis ir pasitarnaus pareiškėjo siūloma inovatyvi fasado sistema. Idėjos įgyvendinimui ir MTEP veiklų vykdymui reikalingi tarptautiniai partneriai.
Projektas padės stiprinti verslo pozicijas tarptautinėse vertės grandinėse, paskatins MVĮ tarptautinę tinklaveiką, įsitraukimą į MTEPI partnerystės tinklus.
Pareiškėjo planuojamų dalyvauti MTEPI renginių sąrašas detalizuotas projekto išlaidų lentelėje, pateiktoje kartu su PĮP.
Informacija apie renginių tematiką pateikiama prie kiekvieno renginio (žr. renginių nuorodas).
1 RENGINYS: The 11th annual Building Innovation conference (Vašingtonas, JAV, Rugsėjo 5-7 d., 2 darbuotojai)
https://www.facadetectonics.org/events/building-innovation-2023
Inovacijų ekspertė ir MTEP veiklų vadovas bus atsakingi už naujų partnerių pritraukimą ir idėjos pristatymą suinteresuotoms šalims.
2 RENGINYS: AUTOMATE 2024 (Čikaga, JAV, 2024 m. gegužės 06-09 d., 2 darbuotojai)
https://www.automateshow.com/trade-show/startup-challenge
Inovacijų ekspertė ir MTEP veiklų vadovas bus atsakingi už naujų partnerių pritraukimą ir idėjos pristatymą suinteresuotoms šalims.
3 RENGINYS: Construction Goes Circular® conference 2023 in Lahti (Suomija, spalio 11, 2 darbuotojai)
https://www.constructiongoescircular.com/
Inovacijų ekspertė ir MTEP veiklų vadovas bus atsakingi už naujų partnerių pritraukimą ir idėjos pristatymą suinteresuotoms šalims.
4 RENGINYS: 50 years of Rosenheim Window & Facade Conference (Vokietija, spalio 11-12, 2 darbuotojai)
https://www.ift-rosenheim.de/en/rosenheim-window-facade-conference
Inovacijų ekspertė ir MTEP veiklų vadovas bus atsakingi už naujų partnerių pritraukimą ir idėjos pristatymą suinteresuotoms šalims.
Daugiau
Mažiau
Projekto tikslas
Skatinti MVĮ tarptautinę tinklaveiką, įsitraukimą į MTEPI partnerystės tinklus
Programos tipas
Investicijų programa
Prioritetas
Pažangesnė LietuvaTeritorija, kuriai tenka didžioji dalis projekto lėšų
Regionų lėšos
| Regionas | Regionui skirta lėšų suma |
|---|---|
| Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas | 23 560,64 € |
ES fondas
| Veiklos pavadinimas | Fondas |
|---|---|
| Skatinti MVĮ dalyvavimą tarptautinėse – MTEPI iniciatyvose | Europos regioninės plėtros fondas |
Finansavimo šaltiniai
| Finansavimo šaltinio kodas | Finansavimo šaltinio forma | Finansavimo šaltinio suma |
|---|---|---|
| 1. | Projektams skiriamos finansavimo lėšos | 20 000,00 € |
| 1.1. | ES fondų lėšos | 20 000,00 € |
| 2. | Nuosavas įnašas | 3 560,64 € |
| 2.2. | Privačios lėšos | 3 560,64 € |
| 2.2.1. | Projekto vykdytojo, partnerio (-ių) ir (ar) jungtinio projekto projekto vykdytojo lėšos | 3 560,64 € |
Stebėsenos rodikliai
| Pavadinimas | Stebėsenos rodiklio pradinė reikšmė | Stebėsenos rodiklio siektina reikšmė |
|---|---|---|
| Privačios investicijos, papildančios viešąją paramą, iš kurių dotacijos, finansinės priemonės | 0,00 | 3560,64 |
| Privačios investicijos, papildančios viešąją paramą, iš kurių dotacijos | 0,00 | 3560,64 |
| Pateiktos paraiškos konkrečiai mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų iniciatyvai | 0,00 | 2,00 |
| Investicijas gavusių įmonių MTEP išlaidų padidėjimas projekto įgyvendinimo metu ir per 3 metus po projekto įgyvendinimo | 0,00 | 1212,50 |
Projekto veiklos
| Sutarties projekto veiklos numeris ir pavadinimas | Sutarties poveiklės numeris ir pavadinimas |
|---|---|
| 05-001-01-05-07-09 Skatinti MVĮ dalyvavimą tarptautinėse – MTEPI iniciatyvose | 05-001-01-05-07-09-02 Skatinti MVĮ tarptautinę tinklaveiką, įsitraukimą į MTEPI partnerystės tinklus (Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas) |
Sutarties intervencinių priemonių srities duomenys
- 026 - Parama inovacijų klasteriams, be kita ko, tarp įmonių, mokslinių tyrimų organizacijų ir valdžios institucijų bei verslo tinklų, kas visų pirma naudinga MVĮ