| Regionas | Apskritis | Savivaldybė |
|---|---|---|
| Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas | Kauno apskritis | Kauno m. sav. |
UAB Pigu perku group skaitmeninimo sprendimų diegimas Baigta įgyvendinti
Kvietimo numeris
02-033-K
Projekto numeris
02-033-K-0668
Sutarties įsigaliojimo data
2024-06-17 00:00
Projekto vykdytojas
UAB Pigu perku group
Vykdytojo kodas
303006666
Veiklų vykdymo pabaigos data
2025-06-17 00:00
Administruojanti institucija
Inovacijų agentūra
Bendra projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma
53 414,40 €
Projektu sprendžiamos problemos
UAB Pigu perku group sparčiai auganti įmonė, teikianti prekių persiuntimo, krovinių transportavimo bei sandėliavimo paslaugas. Pigu Perku Group sudaro du projektai:
Viena populiariausių siuntų iš užsienio persiuntimo platformų Baltijos šalyse – Pirkeu.lt Lietuvoje, Perceu.lv Latvijoje , Ostaeu.ee Estijoje bei Ostaue.fi Suomijoje.
PPTransport – logistikos veikla, teikianti transportavimo paslaugas visoje Europoje bei sandėliavimo paslaugas daugelyje Europos šalių. Sujungę skirtingas sritis, galime klientams pasiūlyti greitą prekių pristatymą, atitinkantį kainos ir kokybės santykį.
Įmonės siūlo geriausius prekių transportavimo, pristatymo bei sandėliavimo sprendimus verslo ir fiziniams klientams:
• Prekių pristatymas iš Vokietijos, Lenkijos, Anglijos, Ispanijos, Prancūzijos, Italijos, Nyderlandų, Čekijos ir Latvijos el. parduotuvių
• Prekių nupirkimo iš užsienio el. parduotuvių paslauga
• Adreso suteikimo prekių grąžinimui Vokietijoje, Lenkijoje ir Latvijoje paslauga
• Prekių ir krovinių transportavimo bei sandėliavimo Lietuvoje ir Europoje paslaugos
• Individualūs pristatymo, persiuntimo ir transportavimo sprendimai
Įmonės turima el. parduotuvė nėra pakanmamai efektyvi, nėra visų reiklaingų funkcijų ir integracijų, augant darbų apimčiai vis sudėtingiau tampa sužiūrėti ir suvaldyti visus užsakymus. Įmonė nusprendė pasinaudoti siūlomomis priemonės „MVĮ Skaitmeninimas“ galimybėmis ir įsidiegti naują pažangią e. parduotuvę. Įgyvendinus projektą įmonės užsakovai patys galės užsisakyti įmonės siūlomas paslaugas per elektroninę parduotuvę, atlikti apmokėjimą už suteiktas paslaugas, sekti siuntos kelią, bei atlikti daug įvairių veiksmų, kurių dabar nėra įdiegta. Įmonė, diegdama e. pardavimo sandorio sudarymo sprendimą, jo pagalba parduos savo pačios teikiamas paslaugas, klientai galėtų tarpininkavimo paslaugą įsigyti ir už ją apmokėti. E. parduotuvės pagalba įmonė ženkliai sumažins pardavimų kaštus, o klientai gaus tiek esamas tiek naujas paslaugas greičiau ir efektyviau, kas pagerins aptarnavimo kokybę ir padidins įmonės pajamas. Įdiegtas e. sprendimas patobulintų tiek darbuotojų, tiek klientų patirtis naudojant mūsų internetinį puslapį.
Šiuo projektu tiesiogiai prisidedama prie 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-001-01-05-05 „Skatinti įmones skaitmenizuotis“ veiklos „Skatinti labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją“ poveiklės „Skatinti labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją“ (sostinės regionas), siekiant pasinaudoti skaitmeninimo teikiama nauda piliečiams, įmonėms, mokslinių tyrimų organizacijoms ir valdžios institucijoms.
Daugiau
Mažiau
Projekto tikslas
El. parduotuvės pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimas, paslaugų ir produktų konfigūravimas, siekiant persiorientuoti į paslaugų skaitmeninimą, paslaugų elektroninę prekybą ir pristatymą.
Programos tipas
Investicijų programa
Prioritetas
Pažangesnė LietuvaTeritorija, kuriai tenka didžioji dalis projekto lėšų
Regionų lėšos
| Regionas | Regionui skirta lėšų suma |
|---|---|
| Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas | 34 719,36 € |
| Sostinės regionas | 18 695,04 € |
ES fondas
| Veiklos pavadinimas | Fondas |
|---|---|
| Skatinti MVĮ skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją | Europos regioninės plėtros fondas |
Finansavimo šaltiniai
| Finansavimo šaltinio kodas | Finansavimo šaltinio forma | Finansavimo šaltinio suma |
|---|---|---|
| 1. | Projektams skiriamos finansavimo lėšos | 24 999,48 € |
| 1.1. | ES fondų lėšos | 24 999,48 € |
| 2. | Nuosavas įnašas | 28 414,92 € |
| 2.2. | Privačios lėšos | 28 414,92 € |
| 2.2.1. | Projekto vykdytojo, partnerio (-ių) ir (ar) jungtinio projekto projekto vykdytojo lėšos | 28 414,92 € |
Stebėsenos rodikliai
| Pavadinimas | Stebėsenos rodiklio pradinė reikšmė | Stebėsenos rodiklio siektina reikšmė |
|---|---|---|
| Produktų ar procesų inovacijas diegiančios labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės | 0,00 | 1,00 |
| Įmonių sukurtų naujų ir patobulintų skaitmeninių paslaugų, produktų ir procesų naudotojai | 0,00 | 17500,00 |
| Aukštą skaitmeninio intensyvumo lygį pasiekusios įmonės | 0,00 | 1,00 |
| Investicijas gavusios įmonės pajamų padidėjimas | 0,00 | 30,10 |
| Įmonių sukurtų naujų ir patobulintų skaitmeninių paslaugų, produktų ir procesų naudotojai | 0,00 | 32500,00 |
Projekto veiklos
| Sutarties projekto veiklos numeris ir pavadinimas | Sutarties poveiklės numeris ir pavadinimas |
|---|---|
| 05-001-01-05-05-02 Skatinti MVĮ skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją | 05-001-01-05-05-02-02 Skatinti MVĮ skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją (Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas) |
| 05-001-01-05-05-02 Skatinti MVĮ skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją | 05-001-01-05-05-02-01 Skatinti MVĮ skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją (Sostinės regionas) |
Sutarties intervencinių priemonių srities duomenys
- 013 - MVĮ skaitmeninimas (įskaitant e. prekybą, e. verslą ir tinkle vykdomus verslo procesus, skaitmeninius inovacijų centrus, gyvąsias laboratorijas, interneto verslininkus ir IRT startuolius, B2B)